Vicdan Ağacı (2018) Tek Parça Full izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (4)
5.6 IMDB Puanı 20 Yorum 1,031 Görüntülenme

Vicdan Ağacı (2018) Tek Parça Full izle

Vicdan Ağacı filmi izle sinemasında Yönetmenliğini Olgun Özdemir’ in üstlendiği ve ilk gösterimi 2015 Uluslararası Antalya Film Festivali’nde gerçekleşen Vicdan Ağacı, Kuşadası Kirazlı köyünde bakıma muhtaç olan yatalak ağabey ve küçük kardeş Menderes’ in hikayesini anlatır. Vicdan ağacı full izle de Köyün emlakçısı olan Reşit bu insanların ikamet ettiği evi satın almak ister. Reşit , evi ve araziyi satıp ağabeyi Adnan’ı huzur evine yerleştirmesi için tavsiyeler verir Menderes’e. Adnan bu konuşmaları duyduğunda ise iki kardeş geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalacaklardır. İki kardeşin aynı kadına duyduğu ilgi ve sevgi onların kırılma noktası olacaktır. 2 kardeşin aynı bayana delicesine aşkı, onların adeta birer düşmana dönüştürecektir.
VİCDAN AĞACI filmi hd izle

Vicdan Ağacı izle


Aralarında yalnızca 2 yaş fark olmasına rağmen düşünce ayrılıklarına Reşit ve Adnan, kanlı bıçaklı olmaları işten bile değildir. Sonuçta kardeşliği bitirebilecek iki unsur vardır, biri para ikincisi ise aşktır. Vicdan Ağacı tek parça izle serisinde normalde yapmaları gereken ikisinin de o kadını bırakıp yollarına devam etmeleri olsa da bunu beceremezler. Aile artık adeta bölünmeye ve parçalanmaya başlamıştır. Kadın ise bu durumdan çok ama çok rahatsızdır, sırf ona karşı hislerinden dolayı bir aile parçalanmaktadır ve kadın bu sorumluluğu daha fazla kaldıramaz, bir şeyler yapması gerekmektedir. Fakat nafile, ne yapsa kardeşlerini ikna edemez ve artık tek çözümün kendisinin ortadan kalkması olarak görmeye başlayacaktır fakat adnan buna izin vermez ve onu ölümden döndürür. vicdan ağacı hd izle sonunu söylemeyeceğiz elbette spoiler vermiyoruz fakat sonu müthiş bir muamma ile bitmektedir. Kesinlikle tavsiyemiz vicdan ağacı nı seyretmenizdir. Şimdiden iyi seyirler.

Facebook PaylaşmaTweetleGoogle+ Paylaşma
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Vicdan Ağacı (2018) Tek Parça Full izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    × Filmlerin yüklenme süresinin bağlantı hızınıza bağlı olduğunu unutmayınız, beklemenize rağmen açılmıyorsa lütfen sayfayı birkaç kez yeniledikten sonra tekrar deneyiniz. Eğer sorun halen devam ediyorsa lütfen yorum olarak sorununuzu belirtin, 12 saat içerisinde ilgili filme yeni kaynaklar eklenecek veya sorun düzeltilecektir. İlginize teşekkürler.

    Yorumlar (20)