Örümcek-Adam: Eve Dönüşüm Filmini İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 2 Yorum 403 Görüntülenme

Örümcek-Adam: Eve Dönüşüm Filmini İzle

Yenilmezler ile atlattığı maceraların büyüsüne kapılan Peter kendini diğer insanlara kanıtlamak için dolup taşan biridir. Ancak yaşından dolayı birçok sorumluluğu vardır. May halası ile birlikte yaşayan Peter diğer yandan ona göz kulak olurken, Tony Stark ile arkadaşlığını ilerletir. Fakat henüz Tony Stark' ın güvenini tam olarak kazanamayan Peter süper kahraman olmanın gerçekten ne olduğunu anlamaya başlayacaktır. İyi seyirler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Spider-Man: Homecoming

  Senaryo:

  Jonathan Goldstein (screenplay by), John Francis Daley (screenplay by), Jon Watts (screenplay by), Christopher Ford (screenplay by), Chris McKenna (screenplay by), Erik Sommers (screenplay by), Jonathan Goldstein (screen story by), John Francis Daley (scr
  × Filmlerin yüklenme süresinin bağlantı hızınıza bağlı olduğunu unutmayınız, beklemenize rağmen açılmıyorsa lütfen sayfayı birkaç kez yeniledikten sonra tekrar deneyiniz. Eğer sorun halen devam ediyorsa lütfen yorum olarak sorununuzu belirtin, 12 saat içerisinde ilgili filme yeni kaynaklar eklenecek veya sorun düzeltilecektir. İlginize teşekkürler.

  Yorumlar (2)