Küçük Kahramanlar (Gnome Alone) (2018) Türkçe Dublaj izle
9.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.7 /10 (3)
6.7 IMDB Puanı 1,591 Görüntülenme

Küçük Kahramanlar (Gnome Alone) (2018) Türkçe Dublaj izle

Oyuncular:

Eski ve büyülü bir eve taşınan Choe isimli kahramanımızın başından geçenleri anlatmakta  Küçük Kahramanlar türkçe dublaj HD izle. Kocaman büyük bir evde yaşayan bahçe cinleri, ve bahçivan hayaletlerle doludur bu şatomsu konut. Lakin bu küçük yeşil hayali karakterler göründükleri gibi asla değildirler.  6 adet cin bulunkaktadır bu şatoda, garip olan ise bu altı cin aynı insan varlıkları gibi hareket edip, yemek yiyip, nefes alıp yemek yemektedirler, bunun yanında onların bir ve çok kutsal görevleri vardır, bu büyük evi savunmak! Küçük Kahramanlar izle içinde farkında oldukları müthiş bir tehlike olan yaratıklar da bulunmaktadır, özgü olmaları haline tüm evreni içlerine hapsedecek güç ve kötülüğe sahip olan bu canlılara "Trogg" ismi verilmiştir. Küçük Kahramanlar Gnome Alone filmi izle içeriğinde tabii ki buna izin vermeyecek olan Chloe, henüz yeni tanıştığı en yakın arkadaşı Liam ve bu 6 cin beraber hareket etmek durumunda kalırlar.
küçük kahramanlar izle

Küçük Kahramanlar izle


Hep beraber ekip olduklarında sayıları 8 olsa dahi bu Trogg kötülerini yenmeye yetmeyecektir ve yardıma ihtiyaç duyacaklardır. Bu büyülü evrende yaşananların ise asla dış dünya tarafından bilinmemesi gerekmektedir. Hem insanlığı koruyup, hem bu en kötü düşmanlarına karşı koymak animasyon karakterlerimiz için çok zorlu olmaktadır ve boylarını aşmaktadır. En gizli silahları olan mükemmel güçlere sahip yardımcılarını da çağırma ihtiyacı duyan bu iyilik takımı, yardım geldiğinde Trogglara karşı çok daha üstün olacaklardır. Bu heyecan dolu Küçük Kahramanlar Full HD izle animasyonunu kesinlikle tüm sinema severlerimize tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda belirtmeliyiz ki bu filmin İngilizce'si Küçük Kahramanlar (Gnome Alone) türkçe dublaj izle olarak geçmektedir.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Küçük Kahramanlar (Gnome Alone) (2018) Türkçe Dublaj izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  × Filmlerin yüklenme süresinin bağlantı hızınıza bağlı olduğunu unutmayınız, beklemenize rağmen açılmıyorsa lütfen sayfayı birkaç kez yeniledikten sonra tekrar deneyiniz. Eğer sorun halen devam ediyorsa lütfen yorum olarak sorununuzu belirtin, 12 saat içerisinde ilgili filme yeni kaynaklar eklenecek veya sorun düzeltilecektir. İlginize teşekkürler.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?