Kaybedenler Kulübü 2 Yolda (2018) Full izle
7.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.4 /10 (33)
7.5 IMDB Puanı 234 Yorum 142,232 Görüntülenme

Kaybedenler Kulübü 2 Yolda (2018) Full izle

16 Mart 2018 Tarihinde vizyona girecek olan Kaybedenler Kulübü filminin devam filmi olan Kaybedenler Kulübü Yolda izle komedi ve dram kategorisinde yer alırken, filmin yönetmenliğini ise Mehmet Ada Öztekin yapmıştır.

Türk yapımı olan Kaybedenler Kulübü Yolda full izle filminin müzikleri besteci Toygar Işıklı tarafından yapılmıştır. Filmin yapımı is, yapımcı Erol Avcı, uygulayıcı yapımcı Engin Sarıal'a aittir. Kaybedenler Kulübü Yolda filminin başrol oyuncuları değişmeyerek oyuncu kadrosu ise, Nejat İşler, Hande Doğandemir, Yiğit Özşener, Merve Çağıran, Rıza Kocaoğlu, Sarp Akkaya, Şafak Başkaya, Zeynep Özyağcılar'dır.
kaybedenler kulübü yolda filmi

Kaybedenler Kulübü Yolda 720p izle


2011 Yılında vizyona giren ve yönetmenliğini Tolga Örnek'in yaptığı Kaybedenler Kulübü filminin başrolleri olan Nejat İşler ve Yiğit Özşener maceraya bu kez de 2018 yılında vizyona girecek olan ve devam filmi niteliğinde olan Kaybedenler Kulübü Yolda tek parça izle ile devam ederek, yine baş rollerde yer alıyorlar. İlk filmi izleyenlerin kaçırmak istemeyeceği ikinci filmin detayları ise, kendilerine özgü bir hayran kitlesine sahip radyocu olan Mete Avunduk ve Kaan Çaydamlı Olimpos'ta kalabalık bir Kadıköy grubu ile yaptıkları eğlenceli bir tatilin sonunda, motorları ile İstanbul'a doğru yola çıkarlar. Çıktıkları bu yolculuk ve bu yolculuk esnasında yaşadıkları filmin temelini oluşturur. İstanbul'a doğru yolculuklarında ilerlerken, hayat bize ve onlara bu yolculuğun, ilişkilerin ve yolun hiçbir zaman planlandığı gibi ilerlemediğini, bir kez daha ve son derece sert bir şekilde gösterecektir. Bu yolculuk maceralarında yol boyunca karşılaştıkları durumlar, hayatın akışı ve insanlar ile ilişkiler konusunda aslında ne kadar azını kontrol edebileceklerini yeniden ve sert bir şekilde keşfedeceklerdir. Komedi ve dramı bir arada izlemekten hoşlananların ve ilk filmi izleyenlerin kaçırmak istemeyecekleri bir film olan Kaybedenler Kulübü 2 Yolda sansürsüz izle için hatırlatmak isterim 16 Mart 2018 tarihinde vizyona girecektir. Kaybedenler Kulübü Yolda hd izle seçeneği ile yada full film izle seçeneği ile izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler...


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kaybedenler Kulübü 2 Yolda (2018) Full izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    × Filmlerin yüklenme süresinin bağlantı hızınıza bağlı olduğunu unutmayınız, beklemenize rağmen açılmıyorsa lütfen sayfayı birkaç kez yeniledikten sonra tekrar deneyiniz. Eğer sorun halen devam ediyorsa lütfen yorum olarak sorununuzu belirtin, 12 saat içerisinde ilgili filme yeni kaynaklar eklenecek veya sorun düzeltilecektir. İlginize teşekkürler.

    Yorumlar (234)