Justice League: Adalet Birliği Full HD İzle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.0 IMDB Puanı 1 Yorum 251 Görüntülenme

Justice League: Adalet Birliği Full HD İzle

DC Öykü evreninin en kapsamlı projesi olan Justice League en önemli kahramanları topluyor.Superman' in fedakarlıklarından esinlenen Batman' in insanlığa olan inancı geri gelmiştir. Yeni müttefiği Wonder Woman ile insanlık için savaşmaya hazırlardır. Karşılarına çıkan yeni tehditlerden sonra çok güçlü bir takım toplamaya karar vermişlerdir peki bu takım dünyayı kurtarmaya yeterli olacak mıdır ? Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Aquaman gibi DC evreninin yıldızlarını bir araya getiren Justice League filminin yönetmen koltuğunda Zack Snyder oturuyor.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Justice League

  Senaryo:

  Chris Terrio (screenplay by), Joss Whedon (screenplay by), Chris Terrio (story by), Zack Snyder (story by), Jerry Siegel (Superman created by), Joe Shuster (Superman created by), Gardner Fox (Justice League of America created by), Bob Kane (Batman created by), Bill Finger (Batman created by), William Moulton Marston (Wonder Woman created by), Jack Kirby (Fourth World created by), Bob Kane (characters created by: Alfred Thaddeus Crane Pennyworth & Commissioner James Worthington "Jim" Gordon: uncredited)
  × Filmlerin yüklenme süresinin bağlantı hızınıza bağlı olduğunu unutmayınız, beklemenize rağmen açılmıyorsa lütfen sayfayı birkaç kez yeniledikten sonra tekrar deneyiniz. Eğer sorun halen devam ediyorsa lütfen yorum olarak sorununuzu belirtin, 12 saat içerisinde ilgili filme yeni kaynaklar eklenecek veya sorun düzeltilecektir. İlginize teşekkürler.

  Yorumlar (1)