Eğreti Gelin Ladik (2018) Filmini İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3,9 IMDB Puanı 1 Yorum 1,657 Görüntülenme

Eğreti Gelin Ladik (2018) Filmini İzle

Eğreti Gelin Ladik İzle


Türk sinema filmlerini seven ve özellikle dram filmlerini izlemek isteyenler için harika bir önerim olacak! Eğreti Gelin Ladik izle linkine bir tık ile ulaşarak Türk yapımı ve önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan filmi vizyona girdikten hemen sonra izleyebilirsiniz. Yönetmenleri Deniz Güvenç ve Zaim Güvenç olan bu filmin başrollerini ise Yeşim Salkım, Sevinç Meşe gibi ünlü ve başarılı oyuncular paylaşıyor. Filmin konusu ise yalnızlık ile mücadele eden kostak Emine’nin çevresine karşı verdiği mücadeleleri konu almıştır. Emine kısıtlı yaşam şartlarından dolayı Hakan’dan olan kızı Ladik’e bakamamış ve ona bakması için kardeşi Dilan’a emanet etmiştir. Bizler de bu güzel filmi sizlere hediye ediyoruz. İyi seyirler...
Film eğreti gelin Emine’nin kardeşi Dilan’ın yanına gitmesi ile birlikte olaylar başlar.  

Eğreti Gelin Ladik HD İzle

filmi Emine’nin kızının yanına gitmesinden ve kızı Ladik’in onu dışlamasından sonra hareket kazanır. İzlerken tüylerinizin diken diken olacağı 2018 yapımı film anne kız ilişkisini dramatik bir şekilde anlatan en iyi film olma yolunda ilerleyecektir. Annesini istemeyen ve onu dışlayan Ladik, teyzesi Dilan’ın zorla evlendirdiği kocasından da boşanarak artık dışlananın kendisi olması ile devam etmektedir.
Kadınların hayat mücadelesini ve hele ki kocasından boşanmış kadınların bazı toplumlarda reddedilmesi konusunu işleyen dram filmi Eğreti Gelin Ladik full izle seçeneği ile soluksuz bir şekilde izleyebileceksiniz. Ayrıca izlemeden önce film puanını ve filmi izleyen kişilerin yorumlarını da görerek fikir edinebilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • × Filmlerin yüklenme süresinin bağlantı hızınıza bağlı olduğunu unutmayınız, beklemenize rağmen açılmıyorsa lütfen sayfayı birkaç kez yeniledikten sonra tekrar deneyiniz. Eğer sorun halen devam ediyorsa lütfen yorum olarak sorununuzu belirtin, 12 saat içerisinde ilgili filme yeni kaynaklar eklenecek veya sorun düzeltilecektir. İlginize teşekkürler.

    Yorumlar (1)