Direniş Karatay (2018) Full HD izle
7.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.9 /10 (24)
6.4 IMDB Puanı 158 Yorum 43,756 Görüntülenme

Direniş Karatay (2018) Full HD izle

Selahattin Sancaklı’nın yönetmenliğini üstlendiği Direniş Karatay filminin başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Fikret Kuşkan, Yurdaer Okur, Burcu Özberk gibi isimler yer alıyor. Filmin konusu ise Guyaseddin’in babası Alaaddin Keykubat’ın zehirlenerek katledilmesi sonucu tahta geçmesi ile başlıyor fakat Guyaseddin, babası gibi kabiliyeti olan bir devlet adamı değildir. Direniş Karatay izle sahnesinde bu durum Moğol baskılarının artmasına sebep oluyor. Emir Celaleddin Karatay bu baskılara karşı halkını büyük bir mücadeleye karşı hazırlama sürecine girer. Tüm tecrübesi, güç ve bilgisi ile kadın erkek demeden 7’den 70’e Anadolu’nun pelerinsiz gizli kahramanları olan halkı yanına alır. Halkı yanına alması elbetteki Direniş Karatay hd izle yaparken onların desteğini alması karataya büyük avantaj sağlayacaktır.

direniş karatay filmi izle

Direniş Karatay full izle


Filmimizin başrolü mehmet bey, bu iç savaşlardan hasar görecek köylüyü korumak zorundadır. Onun ve halkının tek yapması gereken kötüleri acımasız şekilde katletmektir. Bu filmin konusu aslında osmanlı ile ilgili olacaktı fakat son anda kararını bu yönde çeviren Selahattin bey Direniş Karatay filmini izle imkanında daha çok zevk almanız için filmi bu hale getirmiştir. Senaryoyu üstlenen Selman Kayabaşı, Uğur Uzunok adlı isimleri elbette biliyorusunuz, daha öncelerde bir çok yerli filmde adları geçmişti.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Direniş Karatay (2018) Full HD izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    × Filmlerin yüklenme süresinin bağlantı hızınıza bağlı olduğunu unutmayınız, beklemenize rağmen açılmıyorsa lütfen sayfayı birkaç kez yeniledikten sonra tekrar deneyiniz. Eğer sorun halen devam ediyorsa lütfen yorum olarak sorununuzu belirtin, 12 saat içerisinde ilgili filme yeni kaynaklar eklenecek veya sorun düzeltilecektir. İlginize teşekkürler.

    Yorumlar (158)