Cin-i Ayet (2018) Tek Parça Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,033 Görüntülenme

Cin-i Ayet (2018) Tek Parça Full izle

Korku türünü sevenler Cin-i ayet full izle üzerinden bu çok merak edilen filme ulaşabilirler. Salih, hayatını cinlerle mücadele ederek geçirmeye adamış bir adamdır. Daha küçük yaşlarda başına gelen korkunç olay, genç adamı cinlerle mücadele yoluna itmiştir. Salih’in çocukluk zamanlarında annesine bir ifrit musallat olmuş ve bütün ailesini katletmiştir. Bu vahşetten sonra intikam almak için adeta yemin eden adam, cinlerden intikamını her şeyi göze alarak almaya hazırlanır. Ancak her şey onun planladığı gibi gitmez ve bir süre sonra kendisini İfrit ordusunun padişahı konumunda olan Senik’in laneti içinde bulur. Her geçen gün daha büyük bir belaya saplanan Salih, kendisini koruması gerekirken aynı zamanda varlığından yeni haberdar olduğu kız kardeşini de korumaya çalışacaktır. Ve ailesini mutlaka bu büyük lanetin içinden kurtarmak durumundadır. Cin-i ayet izle linki üzerinden ulaşılabilecek olan film, ilginç konusu ve gerilim dozuyla merak uyandıracak gibi gözüküyor.

Cin-i Ayet Tek Parça HD izle


Cin-i ayet filminin yönetmen ve yapımcı koltuğunda Uğur Akünlü oturuyor. Yapımcılığı SineLama film tarafından üstlenen filmin oyuncu kadrosunda ise, Kemal Uçar, Arda Esen, Toygun Ateş, Cahit Kaşıkçılar ve Fulden Akyürek var. Sanat yönetmenliğini Hasan Yanık’ın üstlendiği filmin yapımcısı ise Bülent Yıldız’dır. Bunun yanında zengin kadroya pek çok ünlü yardımcı oyuncuda eşlik ediyor.

1 Haziran 2018 tarihinde vizyona girmesi beklenen film, korku türünde uzun metrajlı film konumunda bulunuyor. Cin-i ayet filmi korku türünde iddialı olduğu gibi, aynı zamanda aksiyon türünde de adından bahsettirecek gibi gözüküyor. Cin-i ayet full hd izle bağlantısı gerilim sevenler tarafından tercih edilebilir.

Facebook PaylaşmaTweetleGoogle+ Paylaşma
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • × Filmlerin yüklenme süresinin bağlantı hızınıza bağlı olduğunu unutmayınız, beklemenize rağmen açılmıyorsa lütfen sayfayı birkaç kez yeniledikten sonra tekrar deneyiniz. Eğer sorun halen devam ediyorsa lütfen yorum olarak sorununuzu belirtin, 12 saat içerisinde ilgili filme yeni kaynaklar eklenecek veya sorun düzeltilecektir. İlginize teşekkürler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?