Çakallarla Dans 5 (2018) Filmini İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6,4 IMDB Puanı 667 Görüntülenme

Çakallarla Dans 5 (2018) Filmini İzle

Seyirci kitlesinin yoğun istekleri üzerine serinin 5. filmi çekildi ! Hepimizi gülmekten yerlere düşüren Çakallarla Dans filmi 5. serisinde de bizleri güldürmeye devam ediyor. Yönetmen koltuğunda tekrardan Murat Şeker' i gördüğümüz Çakallarla Dans 5 filminde oyuncularımız da bilindiği gibi aynı kadrodan oluşmaktadır.

Her seride olduğu gibi başlarından bela eksik olmayan tayfamızın bu serisinde de tekrardan bir bela yapışıyor onlara. 4' lü grubumuz bu sefer kendilerini hakim karşısında buluyorlar. Ekip bu sefer ya tamamen hapse girip tekrardan çıkamayacaktır ya da hakimin verdiği karara boyun eğip birbirlerinden uzakta yaşamak zorunda kalacaklardır. Birbirlerine 100 metreden fazla yaklaşmamaları gerekiyor maalesef.

Çakallarla Dans filminin 5. serisini ilk müjdeleyen isim başarılı oyuncu İlker Ayrık bizlere duyurdu. Yaptığı röportajında filmin devamını çektikleri ve vizyona gireceğini seyircilerine müjdeleyen Ayrık, bu serinin öncekiler kadar komedi ve kardeşliği birlikte anlattığını söyledi. Her iki yılda bir bir araya gelen ekip tekrardan toplandı ve filmin devamını çekiyorlar !

2018 yılının son aylarına doğru vizyona girecek olan Çakallarla Dans 5 filminin senaryoları okunmaya başlandı. 10 Temmuz' da çekimlerine başlanılacak olan Çakallarla Dans 5' in 9 Kasım 2018 tarihinde vizyona gireceği tahmin ediliyor. Serinin bu filminde ekibimiz yaptıkları bir olay sonucunda hakim karşısına çıkmak zorunda kalıyor. Hakimin onlara verdiği iki seçenekten birini seçmek zorunda kalan ekibimiz, bu durumdan nasıl kurtulacağına dair fikirler üretmek zorundadır. Aksi takdirde aralarına mesafe koyup kendi ayakları üzerinde durmaları gerekecektir. Çakallarla Dans 5 filmimizi nette ilk olarak sizlere sunmaktan büyük keyif duyarız. Aileniz ile birlikte izleyip kah gülüp kah dram yaşayacağınız Çakallarla Dans 5 filmini tavsiye etmeden de gitmek olmaz. İyi seyirler , bol kahkahalar.

Facebook PaylaşmaTweetleGoogle+ Paylaşma
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • × Filmlerin yüklenme süresinin bağlantı hızınıza bağlı olduğunu unutmayınız, beklemenize rağmen açılmıyorsa lütfen sayfayı birkaç kez yeniledikten sonra tekrar deneyiniz. Eğer sorun halen devam ediyorsa lütfen yorum olarak sorununuzu belirtin, 12 saat içerisinde ilgili filme yeni kaynaklar eklenecek veya sorun düzeltilecektir. İlginize teşekkürler.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?