Batman: Gotham ’ın Gaz Lambaları Full HD İzle
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (1)
6.9 IMDB Puanı 47 Görüntülenme

Batman: Gotham ’ın Gaz Lambaları Full HD İzle

(2018)

Yönetmen:

Sam Liu

Oyuncular:

Bruce Greenwood, Jennifer Carpenter, Chris Cox, John DiMaggio
19. yüzyılda Batman ve onun azılı düşmanı Jack The Ripper' ın arasında geçen kavgayı konu alan film Batman' ın şehirleri korumaya çalışırken Jack The Ripper' ın tam tersine şehirleri ele geçirmeye çalışmasını anlatıyor. Batman' ın tarihine ışık tutan bir animasyon olan bu film o dönemlerde çıkmış olan diğer karakterleri de karşımıza çıkartıyor. İyi seyirler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Batman: Gotham by Gaslight

  Senaryo:

  James Krieg (screenplay), Bob Kane (Batman created by), Bill Finger (Batman created by), Mike Mignola (comic book: "Batman: Gotham by Gaslight"), Denny O'Neil (character: Leslie Thompkins), Dick Giordano (character: Leslie Thompkins), Eduardo Barreto (comic book: "Batman: Master of the Future"), Brian Augustyn (comic books: "Batman: Gotham by Gaslight" and "Batman: Master of the Future")
  × Filmlerin yüklenme süresinin bağlantı hızınıza bağlı olduğunu unutmayınız, beklemenize rağmen açılmıyorsa lütfen sayfayı birkaç kez yeniledikten sonra tekrar deneyiniz. Eğer sorun halen devam ediyorsa lütfen yorum olarak sorununuzu belirtin, 12 saat içerisinde ilgili filme yeni kaynaklar eklenecek veya sorun düzeltilecektir. İlginize teşekkürler.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?