Barbie Uzay Macerası Türkçe Dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3 Yorum 315 Görüntülenme

Barbie Uzay Macerası Türkçe Dublaj izle

Barbie hayranlarının merakla beklediği animasyon çizgi film 19 Ağustos’ta vizyona girecek. Universal Pictures etiketiyle sunulan filmin yönetmenliğini Andrew Tan ile Michael Goguen, senaristliğini ise Kate Boutilier üstleniyor. 2016 ABD yapımı filmin orijinal dili İngilizce olmasına rağmen ülkemizde Barbie Uzay Macerası Türkçe dublaj izle olarak sinemalarda gösterilecek. Geçtiğimiz senelerde sadece bir kız çocuğu oyuncağı olarak lanse edilen Barbie’nin şimdi genç hanımları liderliğe ve istedikleri her alanda başarılı olabileceklerine cesaretlendiren konseptlerde kampanyalarına şahit oluyoruz.Barbie Uzay Macerası filmi izle de bu bakış açısından eğlenceli bir macerayı sinema sahnesine taşıyor. Uzak bir gelecekte ailesiyle mutlu bir hayat süren Barbie, Kralın yıldızları yeniden düzenlemek için kurduğu takıma seçilmiştir. Bu görev ilk başta Barbie için korkutucu gelir ama babası kalbini dinleyip hislerinin peşinden giderse korkmasını gerektiren bir şey kalmayacağını söyler. Yıldızları olmayan bir dünya hayal edemez ve çok uzaktaki başka bir gezegeni keşfetmek için arkadaşı Pupcorn ile yola çıkar. Barbie Uzay Macerası HD izle görevinde galaksinin kalbine ulaşıp yıldızları kurtarmalıdırlar. Galaksiyi kurtarmak için tek bir şansları vardır. Barbie yeni tanıştığı ekibindekiler kadar yetenekli olmadığını hisseder ama kalbinin sesini dinler ve içgüdüleri ile liderlik yeteneği sayesinde galaksinin beklediği yıldız prensesi olur.

Küçük hanımların büyük bir keyifle seyredeceğini düşündüğümüz bilim kurgu tadındaki Barbie Uzay Macerası izle erkek çocukları kadar bu türden filmlere yönelmelerine yardımcı olabilir. Genelde bilim kurgu filmlerin takipçileri olan küçük beylerin de ilgisini çekebileceğini düşünüyoruz. 105 dakikalık Barbie Uzay Macerası full izle içinde samimi ve içten davranmanın getirdiği olumlu duygular, yardımlaşma ile kendine güven ve başarmak için çalışmanın gerektiği gibi önemli konulara değiniliyor. Sitemizde Barbie Uzay Macerası Türkçe dublaj izle bağlantısı ile seyredebileceğiniz yapım, küçük kardeşlerimiz için arşivde de saklanabilecek kalitede.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    × Filmlerin yüklenme süresinin bağlantı hızınıza bağlı olduğunu unutmayınız, beklemenize rağmen açılmıyorsa lütfen sayfayı birkaç kez yeniledikten sonra tekrar deneyiniz. Eğer sorun halen devam ediyorsa lütfen yorum olarak sorununuzu belirtin, 12 saat içerisinde ilgili filme yeni kaynaklar eklenecek veya sorun düzeltilecektir. İlginize teşekkürler.

    Yorumlar (3)