Arif v 216 Filmini İzle
7.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.8 /10 (4)
7,9 IMDB Puanı 1 Yorum 13,818 Görüntülenme

Arif v 216 Filmini İzle

5 Ocak 2018 tarihinde vizyona giren Arif v 216 filminin yönetmenliğini Kıvanç Baruönü üstlenirken senaristliğini ise Cem Yılmaz üstleniyor.
Baş rollerini ise genelde filmlerde de birlikte gördüğümüz Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz gibi isimler tekrardan karşımıza çıkıyor! Yeni linkimiz Arif v 216 Filmini İzle sizlere kesintisiz komedi ve aynı zamanda eski ancak hala akıllarımızda kazınmış olan sanatçıları karşımıza çıkararak aslında ne kadar zaman ilerlese de geçmişten daha çok tat aldığımızı, eski değerlere daha çok değer verdiğimizi bize aşılıyor.


Arif v 216 720p izle


Cem Yılmaz bu serisinde robot olan 216 ' nın insan olma isteğini ele alıyor. İnsanlar gibi hislere kapılmak, insanlar gibi yaşamak isteyen 216 alır başını Dünya' ya gelir. Gelmesiyle birlikte Dünya' da bir anda her şey değişir aynı zamanda Arif' inde başına birçok şey gelir. 216 insan olmaya çalışsa bile farklılığı çoktan insanların dikkatini çekmeye başlamıştır. Bu çabasını geliştirmeye çalışan 216 kendini aşk duygusuna kaptırmaya çalışır ve karşısına çıkan Pembe Şeker adındaki kıza aşık olur. Robot olduğunu herkesten saklamaya çalışan 216 malesef bunu başaramaz ve başlarına yeni yeni olaylar çıkar. 216 insan olabilecek midir yoksa her zaman robot olarak mı kalacaktır izlemeden bilemeyiz. Arif v 216 online hd İzle daha fazla beklemeye gerek yok filmimiz sizlerle ! İyi seyirler.

Arif v 216 full hd izle


Film daha vizyona girmeden birçok nedenden dolayı eleştirilere maruz kalsada, vizyon sonrasında oluşturulan düşünce çoğu eleştiriyi geride bırakmıştır. Film içerisinde birçok şekilde karşınıza çıkan geçmişimizi unutturmama düşüncesi sizlere güzel bir film zevki sunuyor. Ailenizle eğlenerek izleyebileceğiniz Arif v 216 hd izle sitemizin bir hediyesidir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Arif v 216 Filmini İzle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    × Filmlerin yüklenme süresinin bağlantı hızınıza bağlı olduğunu unutmayınız, beklemenize rağmen açılmıyorsa lütfen sayfayı birkaç kez yeniledikten sonra tekrar deneyiniz. Eğer sorun halen devam ediyorsa lütfen yorum olarak sorununuzu belirtin, 12 saat içerisinde ilgili filme yeni kaynaklar eklenecek veya sorun düzeltilecektir. İlginize teşekkürler.

    Yorumlar (1)